Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Sosyal Bilimler Enstitüsü

İlişiği kesilen Tezsiz Yüksek Lisans Öğrencileri

Yasal sürelerinin sona ermesi nedeniyle 143 Tezsiz Yüksek Lisans öğrencisinin kaydı silinmiştir.

ÖNEMLİ İLAN

Sosyal Bilimler Enstitüsü’nün 07.02.2018 tarihli 06/3 sayılı Enstitü Yönetim Kurulu Kararınca; Enstitümüz Anabilim Dallarında bulunan Tezsiz Yüksek Lisans Programında okuyan öğrenciler, 20 Nisan 2016 Tarih ve 29690 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğü giren ve 13.06.2016 tarih ve 75850130-104.01.03.01-35253 sayılı YÖK Eğitim Öğretim Dairesi Başkanlığı yazısı gereğince 2016-2017 güz yarıyılı itibaren uygulamaya başlanan Lisansüstü Eğitim Öğretim Yönetmeliği’nin 12. Maddesi “Tezsiz yüksek lisans programının tamamlama süresi, bilimsel hazırlıkta geçen süreler hariç, kayıt olduğu programa ilişkin derslerin verildiği dönemden başlamak üzere, her dönem için kayıt yaptırıp yaptırılmadığına bakılmaksızın en az iki yarıyıl, en çok üç yarıyıldır. Bu sürenin sonunda başarısız olan veya programı tamamlayamayan öğrencinin yükseköğretim kurumu ile ilişiği kesilir.” Gereğince aşağıda listelerde adı bulunun 143 tezsiz yüksek lisans ( Normal Öğretim ve İkinci öğretim) kayıtlarının silinmesi ile ilgili kararın öğrencilere ilan edilerek öğrencilere duyurulmaktadır.

ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞİKİLER YL TEZSİZ İ.Ö.

Sıra No

Ad

Soyadı

Dönem

 

1

Çağrı

ÇİNTE

4. Dönemi

 

2

Halil Şafak

YILMAZ

5. Dönemi

 

3

Veli

GÖK

5. Dönemi

 

4

Hasan

TOY

5. Dönemi

 

5

Halil

ÖZER

5. Dönemi

 

 

 

İKTİSAT TEZSİZ YÜKSEK LİSANS

 

Ad

Soyadı

Dönem

1

Tuğçe Melek

ŞİŞMAN

14. Dönemi

2

Mustafa

YUMUK

14. Dönemi

3

Esma

ÖZMEN

14. Dönemi

4

Duygu

UYGUN

14. Dönemi

5

Yusuf

GÜVENTÜRK

13. Dönemi

6

Serhat

ÖNCÜ

12. Dönemi

7

Koray

YILDIRIM

10. Dönemi

8

Ebru

EROL

12. Dönemi

9

Gamze Sinem

ÖZCAN

12. Dönemi

10

Hüseyin Emrah

MISIR

13. Dönemi

11

Mustafa

BAĞCI

14. Dönemi

12

Ali

KARADUMAN

12. Dönemi

13

Irmak

BOZKURT

14. Dönemi

14

Taner

GÜZEL

13. Dönemi

15

Gökay

GÖKMEN

12. Dönemi

16

İbrahim

DOĞAN

13. Dönemi

17

Mehmet

BÜLBÜL

24. Dönemi

18

Merve

AYGÜN

18. Dönemi

19

Oğuz

ÇORAK

18. Dönemi

20

Hakan

DERER

16. Dönemi

21

Yusuf

GENÇ

16. Dönemi

22

Turan

AKDAĞ

16. Dönemi

23

Emrah

İŞBAŞARAN

16. Dönemi

24

Mehmet

TAŞ

18. Dönemi

25

Muhammet

ÖZTÜRK

18. Dönemi

26

Etem

ŞEN

12. Dönemi

27

Sevim

ÖZYILDIZ

12. Dönemi

28

Muhammet Fatih

SARIER

12. Dönemi

29

Recep

GÜNEŞ

10. Dönemi

30

Tolga

SAKLAV

10. Dönemi

31

Sercan

GÜLER

10. Dönemi

32

Sema

UYSAL

10. Dönemi

33

Ümit

DUMAN

10. Dönemi

34

Ümit

ERİŞ

10. Dönemi

35

Şanver

TOSUN

10. Dönemi

36

Ünal

DAĞ

10. Dönemi

37

Gökhan

KAYA

9. Dönemi

38

Ferhat

SARI

9. Dönemi

39

Hüseyin

TEKİN

9. Dönemi

40

Erdi

GÜMÜŞ

9. Dönemi

41

Ali

İLHAN

9. Dönemi

42

Semih

SABLAK

9. Dönemi

43

Serdar

BAŞARAN

30. Dönemi

44

Mazlum

DOĞAN

6. Dönemi

45

Uğur

TANIŞIK

6. Dönemi

46

Çağdaş

EZER

6. Dönemi

47

Gürkan

HACIALİOĞLU

4. Dönemi

48

Murat

ÖZDEMİR

4. Dönemi

49

Ali

METİN

4. Dönemi

50

Abdulkadir

ARSLAN

4. Dönemi

51

Serkan

CEVHER

4. Dönemi

52

Ahmet

AKKAYA

4. Dönemi

53

Yıldırım

LİKOS

4. Dönemi

54

Fatih

ELAGÖZ

4. Dönemi

 

İŞLETME TEZSİZ İKİNCİ ÖĞRETİM

 

Ad

Soyad

Dönem

1

Harun

ÇETİN

14. Dönemi

2

Süleyman

UZUN

14. Dönemi

3

Zeynep

ERTUĞRUL ERDEM

24. Dönemi

4

Selda

KARA

24. Dönemi

5

Abdurrahman Mehmet

KILINÇ

18. Dönemi

6

Hatice

ESEN

45. Dönemi

 

İŞLETME TEZSİZ

SIRA NO

Ad

Soyad

Dönem

1

Sibel

GÜNDÜZ ÇELİK

34. Dönemi

2

Nurcan

ÖZKURT

29. Dönemi

3

Özgür

DEMİR

16. Dönemi

4

Nazlı

KURNAZ

14. Dönemi

5

Şevdar

ŞAN

16. Dönemi

6

Galip

KAYHAN

16. Dönemi

7

Murat

KUTLUER

8. Dönemi

8

Yasin

DÖNMEZ

10. Dönemi

9

Ender

ARSLAN

10. Dönemi

10

Muzaffer

OCAK

10. Dönemi

 

KAMU YÖNETİMİ TEZSİZ YÜKSEK LİSANS

 

Ad

Soyad

Dönem

1

Gülsüm

ÇIRPAN

17. Dönemi

2

Serdar

ÖZTÜRK

16. Dönemi

3

Cihan

SARAR

17. Dönemi

4

Murat

OKTAR

17. Dönemi

5

Fethi

YILMAZ

16. Dönemi

 

KAMU YÖNETİMİ TEZSİZ YÜKSEK LİSANS İKİNCİ ÖĞRETİM.

 

Ad

Soyad

Dönem

1

Gökhan

SÜRER

14. Dönemi

2

Ufuk

TANIYAN

12. Dönemi

3

İsmail Barış

ÇOBAN

10. Dönemi

4

Muhammed

YAVAŞ

10. Dönemi

5

Şuayıp

GÜLER

10. Dönemi

6

Erdi

ÇALIŞKAN

9. Dönemi

7

Haydar

EMİR

9. Dönemi

8

Taner

CEYHAN

9. Dönemi

9

Nazan

GÜNERİ

5. Dönemi

10

Doğuş

ŞAHİN

5. Dönemi

11

Selami

KARAGÖZ

5. Dönemi

12

Medet

YILDIRIM

5. Dönemi

13

Onur

ATEŞ

5. Dönemi

14

Nesrin

YİĞİT

5. Dönemi

15

Semiha

BOZDEMİR

5. Dönemi

16

Hasan

OVALI

5. Dönemi

17

Yahya

DEMİR

5. Dönemi

18

Ahmet

CUMALI

4. Dönemi

19

Bora Volkan

BALÇIN

4. Dönemi

20

Emre

UĞURLU

4. Dönemi

21

Hafi Deniz

METE

4. Dönemi

 

TURİZM İŞLETMECİLİĞİ TEZSİZ YÜKSEK LİSANS

 

Ad

Soyad

Dönem

1

Yılmaz Nezih

ÖZCAN

14. Dönemi

2

Leyla

TUNÇBİLEK

10. Dönemi

3

Saniye

CANPOLAT İMAMOĞLU

16. Dönemi

 

TURİZM İŞLETMECİLİĞİ TEZSİZ YÜKSEK LİSANS İKİNCİ ÖĞRETİM

 

Ad

Soyad

Dönem

 

1

Pınar

UÇMAN DÜZENLİ

15. Dönemi

 

2

Serap

TURAN

8. Dönemi

 

3

Erhan

CAN

8. Dönemi

 

4

Ergün

AKBULUT

8. Dönemi

 

5

Leyla

PEHLİVAN

4. Dönemi

 

6

Mustafa Yiğit

ERKE

4. Dönemi

 

 

 

 

ULUSLARARASI TİCARET (LOJİSTİK VE İŞLETMECİLİK) (YL) (T.SİZ)

 

Ad

Soyad

Dönem

Uyruk

 

1

Hüseyin

YILDIRIM

7. Dönemi

T.C.

 

2

Ramazan

ÇELİKEL

7. Dönemi

T.C.

 

3

Hüseyin

Kahraman

7. Dönemi

T.C.

 

4

Bilge

BAYCAN

7. Dönemi

T.C.

 

5

Hüseyin

KILAVUZ

7. Dönemi

T.C.

 

6

Ahmet

ULAŞ

7. Dönemi

T.C.

 

7

Ömer

ÖLÇER

7. Dönemi

T.C.

 

8

İsmet

GÖREN

6. Dönemi

T.C.

 

9

Mustafa Alptuğ

AKKOCA

7. Dönemi

T.C.

 

10

Halil

SARI

6. Dönemi

T.C.

 

11

Sevil

KARADUMAN

6. Dönemi

T.C.

 

12

Cemre

YILDIRIM

6. Dönemi

T.C.

 

13

Ezgi

YARICI

6. Dönemi

T.C.

 

14

Zeynal Abidin

İLHAN

6. Dönemi

T.C.

 

15

Mehmet

BAHŞİ

6. Dönemi

T.C.

 

16

Halil

Can

6. Dönemi

T.C.

 

17

Rıdvan

AKALIN

6. Dönemi

T.C.

 

18

Mert

YILDIRIM

6. Dönemi

T.C.

 

19

Kutay Onur

PABUŞÇU

4. Dönemi

T.C.

 

20

Meriç

YILDIZ

4. Dönemi

T.C.

 

21

Fatih

SARIKAYA

4. Dönemi

T.C.

 

22

Abdullah Hüseyin

GÜNGÖR

4. Dönemi

T.C.

 

23

Hakan

SAKINMAZ

4. Dönemi

T.C.

 

24

Tolga

IĞDIR

4. Dönemi

T.C.

 

25

Ahmet

ŞAHİN

4. Dönemi

T.C.

 

26

Çağlar Babür

MİRİCİ

4. Dönemi

T.C.

 

27

Bülent

KORKMAZ

4. Dönemi

T.C.

 

28

Salih

İNAN

4. Dönemi

T.C.

 

29

Hüseyin

GÜZ

4. Dönemi

T.C.

 

30

Cüneyt

YÜZER

4. Dönemi

T.C.

 

31

Selami

KIRDAĞ

4. Dönemi

T.C.

 

32

Atakan

MUTLU

4. Dönemi

T.C.

 

33

Abdulkerim

DİRİK

4. Dönemi

T.C.